جام حذفی فوتبال ایران پنجشنبه 11 آذر

جام حذفی - فصل 01-1400

مرحله اول

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
ماکو جوان آذربایجان غربی انصراف پرواز زنجان expand
شهرداری نجف شهر سیرجان انصراف وحدت ایوان ایلام expand
پارسیان هارونی چهارمحال بختیاری انصراف ستاره ساز بیرجند expand
شهدای بناب مرند انصراف شاهین گرجی محله رستم کلا مازندران expand
تکاور زابل انصراف تام دهدشت کهکیلویه و بویراحمد expand
آرتیمان ایرانیان فرشاد خمین حذف عقاب پردیسان قم expand
۱۸ مهر ۱۴۰۰ ستارگان سرخ تهران 0(3)-(4)0 الماس تازه آباد چاف لنگرود expand
۱۸ مهر ۱۴۰۰ نوین کشاورز علی آباد گلستان 0(3)-(4)0 پیام زیدی کاشان expand
۱۸ مهر ۱۴۰۰ پرشین کیش 4-0 یادآوران دوکوهه اندیمشک expand
۱۹ مهر ۱۴۰۰ بنتو حسام مهر فارس 2(7)-(6)2 شاهد دیلم بوشهر expand
۱۹ مهر ۱۴۰۰ جواهری منصور آبیک قزوین 0(3)-(2)0 شیث استار ثلاث باباجانی کرمانشاه expand
۱۹ مهر ۱۴۰۰ هیات فوتبال گرمی اردبیل 3(4)-(5)3 سیمان شاهرود سمنان expand
۱۹ مهر ۱۴۰۰ آبیدر سنندج 2(5)-(4)2 وحدت آغشت البرز expand
۱۹ مهر ۱۴۰۰ عقاب تهران 1-2 یاران رئیسی نیشابور expand


مرحله دوم

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
الماس تازه آباد چاف لنگرود انصراف تکاور زابل expand
ون پارس نقش جهان اصفهان انصراف اترک بجنورد expand
شاهین بندرعامری انصراف عقاب پردیسان قم expand
اسپاد الوند تهران انصراف گل ریحان البرز expand
سیمان شاهرود حذف چوکای تالش expand
عقاب تهران حذف شهرداری نوشهر expand
۹ آبان ۱۴۰۰ ماکو جوان آ‌ذربایجان غربی 2(4)-(1)2 آبیدر سنندج expand
۹ آبان ۱۴۰۰ ستارگان اورکی اسلامشهر 0-6 پارسیان هارونی چهارمحال بختیاری expand
۹ آبان ۱۴۰۰ پیام زیدی کاشان 0-2 شهدای بناب مرند expand
۱۰ آبان ۱۴۰۰ پیام توس خراسان 2(2)-(4)2 بنتو حسام مهر فارس expand
۱۰ آبان ۱۴۰۰ جواهری منصور آبیک قزوین 1-3 شهرداری نجف شهر expand
۱۰ آبان ۱۴۰۰ نود ارومیه 0-1 شاهین دهداری تهران expand
۱۰ آبان ۱۴۰۰ یادآوران دوکوهه اندیمشک 0(4)-(1)0 سپیدرود رشت expand
۱۱ آبان ۱۴۰۰ خلیج فارس ماهشهر 0-3 مس نوین کرمان expand


مرحله سوم

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
۵ آذر ۱۴۰۰ استقلال خوزستان 1-0 خلیج فارس ماهشهر expand
۶ آذر ۱۴۰۰ استقلال ملاثانی 0(4)-(2)0 پارس جنوبی جم expand
۶ آذر ۱۴۰۰ شهرداری همدان 1-0 خیبر خرم آباد expand
۶ آذر ۱۴۰۰ نود ارومیه 1-2 ون پارس نقش جهان expand
۶ آذر ۱۴۰۰ مس کرمان 1(6)-(5)1 خوشه طلایی ساوه expand
۶ آذر ۱۴۰۰ مس شهر بابک 1-2 ملوان بندرانزلی expand
۶ آذر ۱۴۰۰ سایپا تهران 2-0 شاهین شهرداری بوشهر expand
۶ آذر ۱۴۰۰ ماشین سازی تبریز 0-1 سیمان شاهرود expand
۶ آذر ۱۴۰۰ بنتو حسام مهر فارس 4-1 آرمان گهر سیرجان expand
۶ آذر ۱۴۰۰ قشقایی شیراز 0(4)-(2)0 شاهین بندر عامری expand
۶ آذر ۱۴۰۰ رایکای بابل 1-2 اسپاد الوند تهران expand
۶ آذر ۱۴۰۰ شهرداری نوشهر 1-4 جواهری منصور آبیک expand
۶ آذر ۱۴۰۰ شمس آذر قزوین 2-5 یادآوران دوکوهه اندیمشک expand
۶ آذر ۱۴۰۰ ویستا توربین تهران 1-3 پیام زیدی کاشان expand
۷ آذر ۱۴۰۰ شهرداری آستارا 2-3 الماس تازه آباد چاف expand
۷ آذر ۱۴۰۰ ستارگان اورکی اسلامشهر 1-4 ماکو جوان آذربایجان غربی expand


مرحله یک شانزدهم نهایی

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
شاهین شهرداری بوشهر نفت مسجدسلیمان expand
پیکان تهران قشقایی شیراز expand
تراکتور آذربایجان مس رفسنجان expand
آرمان گهر سیرجان نساجی مازندران expand
سپاهان اصفهان ستارگان اورکی اسلامشهر expand
پدیده مشهد استقلال ملاثانی expand
ذوب آهن اصفهان رایکای بابل expand
استقلال تهران نود ارومیه expand
گل گهر سیرجان شهرداری آستارا expand
فولاد خوزستان شهرداری نوشهر expand
آلومینیوم اراک فجر سپاسی شیراز expand
صنعت نفت آبادان شمس آذر قزوین expand
ماشین سازی تبریز مس کرمان expand
هوادار تهران خلیج فارس ماهشهر expand
پرسپولیس تهران ویستا توربین تهران expand
خیبر خرم آباد مس شهر بابک expand


مرحله یک هشتم نهایی

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
expand
expand
expand
expand
expand
expand
expand
expand


مرحله یک چهارم نهایی

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
expand
expand
expand
expand


مرحله نیمه نهایی

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
expand
expand


مرحله فینال

تاریخ میزبان نتیجه میهمان توضیحات
expand





فصل ها
1355
1356-57
1365
1366
1367-68
1369
1370-71
1372
1373
1374-75
1375-76
1377-78
1378-79
1379-80
1380-81
1381-82
1382-83
1383-84
1384-85
1385-86
1386-87
1387-88
1388-89
1389-90
1390
1391-92
1392
1393-94
1394-95
1395-96
1396-97
1397-98
1398-99
1399-00
1400-01